Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 10 (födda 2011)
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 10 (födda 2011)
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 12 (födda 2009)
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Adolfsbergs IK 2 Gul Flickor 11 (födda 2010)
Adolfsbergs IK 1 Vit Flickor 11 (födda 2010)
Adolfsbergs IK 1 Svart Flickor 11 (födda 2010)
AIK Svart Flickor 8 (födda 2013)
AIK Vit Flickor 8 (födda 2013)
Barkarö SK Flickor 8 (födda 2013)
Barkarö SK Flickor 8 (födda 2013)
BK EttFyra Pojkar 8 (födda 2013)
BK EttFyra Pojkar 10 (födda 2011)
BK Forward Lundby Pojkar 7 (födda 2014)
Carlstad FC Pojkar 11 (födda 2010)
Degerfors IF Ungdom Pojkar 11 (födda 2010)
Fagerås BK Flickor 12 (födda 2009)
Filipstads FF Flickor 11 (födda 2010)
Forshaga IF Pojkar 12 (födda 2009)
Frövi IK Flickor 10 (födda 2011)
Garphyttans IF Flickor 9 (födda 2012)
Grythyttans IF Pojkar 11 (födda 2010)
Grönbo IF Pojkar 9 (födda 2012)
Hammarby IF FF Pojkar 9 (födda 2012)
Hanvikens SK Pojkar 9 (födda 2012)
Hanvikens SK Pojkar 9 (födda 2012)
Hanvikens SK Pojkar 9 (födda 2012)
Hertzöga BK Vit Pojkar 9 (födda 2012)
Hertzöga BK Gul Pojkar 9 (födda 2012)
Hertzöga BK Grön Pojkar 9 (födda 2012)
Hertzöga BK Grön Flickor 10 (födda 2011)
Hertzöga BK Gul Flickor 10 (födda 2011)
Hovsta IF Pojkar 12 (födda 2009)
Hägersten SK Gul Pojkar 9 (födda 2012)
Hägersten SK Svart Pojkar 9 (födda 2012)
IF Eker Örebro Pojkar 11 (födda 2010)
IF Eker Örebro Flickor 7 (födda 2014)
IF Eker Örebro Flickor 8 (födda 2013)
IF Eker Örebro Svart Flickor 12 (födda 2009)
IF Eker Örebro Vit Flickor 12 (födda 2009)
IFK Hallsberg FK Pojkar 10 (födda 2011)
IFK Haninge Pojkar 10 (födda 2011)
IF Kil Flickor 12 (födda 2009)
IFK Kristinehamn Flickor 8 (födda 2013)
IFK Kristinehamn Flickor 9 (födda 2012)
IFK Kristinehamn Flickor 10 (födda 2011)
IFK Kristinehamn Flickor 11 (födda 2010)
IFK Kumla Flickor 9 (födda 2012)
IFK Lindesberg Pojkar 11 (födda 2010)
IFK Lindesberg Pojkar 11 (födda 2010)
IFK Lindesberg Flickor 8 (födda 2013)
IFK Sunne Fotboll Pojkar 8 (födda 2013)
IK Arvika Fotboll Flickor 12 (födda 2009)
IK Sturehov Pojkar 7 (födda 2014)
IK Sturehov Pojkar 7 (födda 2014)
IK Sturehov Pojkar 7 (födda 2014)
IK Sturehov Pojkar 7 (födda 2014)
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2013)
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2013)
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2013)
IK Sturehov Röd Pojkar 9 (födda 2012)
IK Sturehov Vit Pojkar 9 (födda 2012)
IK Sturehov Blå Pojkar 9 (födda 2012)
IK Sturehov Pojkar 10 (födda 2011)
IK Sturehov Pojkar 10 (födda 2011)
IK Sturehov Pojkar 10 (födda 2011)
IK Sturehov Pojkar 11 (födda 2010)
IK Sturehov Pojkar 11 (födda 2010)
IK Sturehov Pojkar 11 (födda 2010)
IK Sturehov Blå Pojkar 12 (födda 2009)
IK Sturehov Röd Pojkar 12 (födda 2009)
IK Sturehov Röd Flickor 9 (födda 2012)
IK Sturehov Blå Flickor 9 (födda 2012)
IK Sturehov Flickor 10 (födda 2011)
IK Sturehov Blå Flickor 12 (födda 2009)
IK Sturehov Röd Flickor 12 (födda 2009)
Karlskoga SK Pojkar 7 (födda 2014)
Karlskoga SK Flickor 11 (födda 2010)
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 7 (födda 2014)
Karlslunds IF HFK Svart Pojkar 7 (födda 2014)
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 7 (födda 2014)
Karlslunds IF HFK Vit Pojkar 7 (födda 2014)
Karlslunds IF HFK Pojkar 8 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK Pojkar 8 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 9 (födda 2012)
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 9 (födda 2012)
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 11 (födda 2010)
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 11 (födda 2010)
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (födda 2009)
KIF Örebro DFF Flickor 7 (födda 2014)
KIF Örebro DFF Flickor 8 (födda 2013)
KIF Örebro DFF Flickor 10 (födda 2011)
KIF Örebro DFF Flickor 11 (födda 2010)
Laxå IF Flickor 12 (födda 2009)
Lillån FK Pojkar 12 (födda 2009)
Långareds BoIS Flickor 12 (födda 2009)
Mariestads BoIS FF Flickor 12 (födda 2009)
Nordmarks IF Pojkar 10 (födda 2011)
Pålsboda GOIF Pojkar 11 (födda 2010)
QBIK Gul Flickor 9 (födda 2012)
QBIK Blå Flickor 9 (födda 2012)
QBIK Röd Flickor 9 (födda 2012)
QBIK Svart Flickor 9 (födda 2012)
Reymersholms IK Flickor 11 (födda 2010)
Rävåsens IK Karlskoga Flickor 7 (födda 2014)
Rävåsens IK Karlskoga Flickor 7 (födda 2014)
Skiljebo SK Gul Flickor 7 (födda 2014)
Skiljebo SK Svart Flickor 7 (födda 2014)
Skiljebo SK Röd Flickor 7 (födda 2014)
Skiljebo SK Vit Flickor 7 (födda 2014)
Skiljebo SK Svart Flickor 8 (födda 2013)
Skiljebo SK Vit Flickor 8 (födda 2013)
Skiljebo SK Gul Flickor 8 (födda 2013)
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 (födda 2009)
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 (födda 2009)
Skultuna IS SIS F10/11 Flickor 10 (födda 2011)
Skyllbergs IK Pojkar 7 (födda 2014)
Skyllbergs IK Pojkar 7 (födda 2014)
Skyllbergs IK Pojkar 8 (födda 2013)
Smedby AIS Flickor 10 (födda 2011)
Stensätra IF Flickor 11 (födda 2010)
Stensätra IF Flickor 12 (födda 2009)
Syrianska IF Kerburan Flickor 11 (födda 2010)
Trångsunds FF Blå Flickor 9 (födda 2012)
Trångsunds FF Röd Flickor 9 (födda 2012)
Vasalunds IF Frösunda Pojkar 10 (födda 2011)
Yxhults IK Pojkar 8 (födda 2013)
Yxhults IK Pojkar 9 (födda 2012)
Yxhults IK Pojkar 9 (födda 2012)
Yxhults IK Flickor 12 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom Svart Pojkar 10 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom Vit Pojkar 10 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom Vit Pojkar 12 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 8 (födda 2013)
Örebro SK Ungdomsklubb Flickor 8 (födda 2013)
Örebro SK Ungdomsklubb Flickor 9 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 8 (födda 2013)
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 8 (födda 2013)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd Pojkar 9 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom Gul Flickor 10 (födda 2011)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd Flickor 10 (födda 2011)
Adidas Intersport IK Sturehov