Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsbergs IK Röd Pojkar 8 (födda 2014)
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 8 (födda 2014)
Adolfsbergs IK Grön Pojkar 8 (födda 2014)
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2013)
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2013)
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2013)
Adolfsbergs IK Pojkar 10 (födda 2012)
Adolfsbergs IK Flickor 9 (födda 2013)
Adolfsbergs IK Flickor 11 (födda 2011)
Barkarö SK 1 Röd Flickor 9 (födda 2013)
Barkarö SK 2 Blå Flickor 9 (födda 2013)
BK Forward Gul Pojkar 9 (födda 2013)
BK Forward Svart Pojkar 9 (födda 2013)
BK Forward Pojkar 11 (födda 2011)
BK Forward Pojkar 11 (födda 2011)
BK Zeros Flickor 9 (födda 2013)
BK Zeros Flickor 9 (födda 2013)
BK Zeros Flickor 9 (födda 2013)
Eskilstuna United DFF Flickor 10 (födda 2012)
Eskilstuna United DFF Flickor 10 (födda 2012)
Fjugesta IF Röd Pojkar 9 (födda 2013)
Forsby FF Flickor 11 (födda 2011)
Forsby FF Flickor 12 (födda 2010)
Frövi IK Flickor 11 (födda 2011)
Gideonsbergs IF Vit Flickor 10 (födda 2012)
Gideonsbergs IF Blå Flickor 10 (födda 2012)
Hanvikens SK Vit Pojkar 10 (födda 2012)
Hanvikens SK Röd Pojkar 10 (födda 2012)
HOIF Flickor 8 (födda 2014)
IF Brommapojkarna P2012-99 United Pojkar 10 (födda 2012)
IF Eker Örebro Pojkar 8 (födda 2014)
IF Eker Örebro Svart Pojkar 12 (födda 2010)
IF Eker Örebro Vit Pojkar 12 (födda 2010)
IF Eker Örebro Flickor 8 (födda 2014)
IFK Askersund Pojkar 10 (födda 2012)
IFK Kristinehamn Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Kumla Flickor 8 (födda 2014)
IFK Kumla Flickor 8 (födda 2014)
IFK Lindesberg Blå Pojkar 9 (födda 2013)
IFK Lindesberg Vit Pojkar 9 (födda 2013)
IFK Lindesberg Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Lindesberg Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Lindesberg 2 blå Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Lindesberg 1 vit Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Mariefred Pojkar 9 (födda 2013)
IFK Mariefred Pojkar 9 (födda 2013)
IFK Vaxholm Flickor 11 (födda 2011)
IK Sturehov Pojkar 7 (födda 2015)
IK Sturehov Pojkar 7 (födda 2015)
IK Sturehov Pojkar 7 (födda 2015)
IK Sturehov Pojkar 7 (födda 2015)
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2014)
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2014)
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2014)
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2014)
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2013)
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2013)
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2013)
IK Sturehov Blå Pojkar 10 (födda 2012)
IK Sturehov Vit Pojkar 10 (födda 2012)
IK Sturehov Röd Pojkar 10 (födda 2012)
IK Sturehov Vit Pojkar 11 (födda 2011)
IK Sturehov Blå Pojkar 11 (födda 2011)
IK Sturehov Röd Pojkar 11 (födda 2011)
IK Sturehov Röd Pojkar 12 (födda 2010)
IK Sturehov Blå Pojkar 12 (födda 2010)
IK Sturehov Vit Pojkar 12 (födda 2010)
IK Sturehov Blå Flickor 9 (födda 2013)
IK Sturehov Röd Flickor 9 (födda 2013)
IK Sturehov Röd Flickor 10 (födda 2012)
IK Sturehov Blå Flickor 10 (födda 2012)
IK Sturehov 2 Röd Flickor 11 (födda 2011)
IK Sturehov 1 Blå Flickor 11 (födda 2011)
IK Sturehov Flickor 12 (födda 2010)
Karlskoga SK Pojkar 8 (födda 2014)
Karlskoga SK Pojkar 12 (födda 2010)
Karlskoga SK Flickor 8 (födda 2014)
Karlskoga SK Flickor 12 (födda 2010)
Karlslunds IF FK Pojkar 10 (födda 2012)
Karlstad Fotboll Blå Pojkar 12 (födda 2010)
Karlstad Fotboll Vit Pojkar 12 (födda 2010)
KB Karlskoga FF Pojkar 7 (födda 2015)
KB Karlskoga FF Pojkar 7 (födda 2015)
KB Karlskoga FF Pojkar 7 (födda 2015)
KB Karlskoga FF Pojkar 7 (födda 2015)
KIF Örebro DFF Flickor 8 (födda 2014)
KIF Örebro DFF Flickor 8 (födda 2014)
KIF Örebro DFF Flickor 9 (födda 2013)
KIF Örebro DFF Flickor 10 (födda 2012)
KIF Örebro DFF Flickor 11 (födda 2011)
KIF Örebro DFF Flickor 12 (födda 2010)
Kopparberg BK Flickor 11 (födda 2011)
Laxå IF Pojkar 9 (födda 2013)
Laxå IF Pojkar 10 (födda 2012)
Laxå IF Pojkar 11 (födda 2011)
Lekebergs IF Flickor 11 (födda 2011)
Lekebergs IF Flickor 12 (födda 2010)
Mariebergs IK MIK1 Pojkar 8 (födda 2014)
Mariebergs IK MIK2 Pojkar 8 (födda 2014)
Mariebergs IK Pojkar 10 (födda 2012)
Mariebergs IK Pojkar 11 (födda 2011)
Mariebergs IK Flickor 8 (födda 2014)
Mariebergs IK Flickor 10 (födda 2012)
Mosjö SK Flickor 9 (födda 2013)
Mörbylånga GOIF Flickor 12 (födda 2010)
Nora BK Pojkar 10 (födda 2012)
Nordmarks IF Pojkar 11 (födda 2011)
Rynninge IK Pojkar 9 (födda 2013)
Rynninge IK Pojkar 9 (födda 2013)
Rynninge IK Pojkar 9 (födda 2013)
Rynninge IK Flickor 10 (födda 2012)
Rynninge IK Flickor 11 (födda 2011)
Råtorps IK Pojkar 10 (födda 2012)
Råtorps IK Pojkar 10 (födda 2012)
Skogås-Trångsunds FF Blå Flickor 10 (födda 2012)
Skogås-Trångsunds FF Röd Flickor 10 (födda 2012)
Syrianska IF Kerburan Flickor 12 (födda 2010)
Säffle FF Pojkar 10 (födda 2012)
Säters IF FK Pojkar 12 (födda 2010)
Södertälje FK Pojkar 8 (födda 2014)
Västerljungs IF Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit 3 Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit 1 Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit 2 Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Röd 2 Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Röd 1 Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Svart 1 Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Svart 2 Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 10 (födda 2012)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit Pojkar 11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdomsklubb Svart Pojkar 11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit Flickor 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Svart Flickor 8 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Flickor 9 (födda 2013)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit Flickor 12 (födda 2010)
Örebro Syrianska IF Ungdom Gul Pojkar 8 (födda 2014)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd Pojkar 8 (födda 2014)
Östra Almby FK Pojkar 9 (födda 2013)
Östra Almby FK Flickor 10 (födda 2012)